Päisepildil stseen Andres Noormetsa lavastusest "Sabaga täht" Endla Teatris (2006)

Noore vaataja teater | aprill – juuli 2023

 

Tere tulemast lugema noore vaataja teatri infokirja! 

Infokiri valmib Eesti Teatri Agentuuri ja ASSITEJ Eesti keskuse koostöös ning toob teieni ülevaate noorele vaatajale suunatud uuslavastustest, eesootavatest üritustest ja värsketest haridusprogrammidest. Järgmine infokiri ilmub augusti keskpaigas. 

Tagasiside infokirja kohta on oodatud aadressil karin@teater.ee.

 

UUSLAVASTUSED

 
 
 

Viljandi Laste- ja Noorteteater Reky / "Pipi Pikksukk"

Esietendus 19. aprillil Viljandi Sakala keskuses, etendused üle Eesti

 

Pipi Pikksukk tuli laev Keksutajalt maale, kaasas Härra Nilsson ja kohver kuldrahadega. Esimese asjana ostis ta endale hobuse ja seadis end sisse oma koju Segasumma suvilasse isa ootama. Nimelt oli Pipi isa ühel tormisel ööl üle laevaparda merre uhutud. Väike ja maailma tugevaim tüdruk on aga kindel, tema isa tuleb tagasi tema juurde, ükskõik, mida teised arvavad. Ta tuleb, on Pipi kindel arvamus. Pipi aitab alati endast nõrgemaid ja tema õiglustunne on õigel kohal. Ta teab, et isa tuleb teda otsima koju – Segasumma suvilasse.

 

Vene Teater / "Seotud"

Esietendus 20. aprillil Vene Teatri väikses saalis

 

Põnev lavastus lapsepõlvest, suureks saamisest ja eluraskustest, millel võib olla ühtviisi laastav mõju igaühele, sõltumata vanusest. Kuidas karidest mööda navigeerida, kes või mis saab hoida noori saatuslike kirgede ja enesehävitamise eest? Vastus on lihtne – meie kõik, kui me pole ükskõiksed. Samuti on abiks teater, kelle arsenalis on erinevate lugude veenev tõepärasus.

Soovituslik alates 14. eluaastast. Etendused on eestikeelse sünkroontõlkega.

 

Eesti Noorsooteater / "Klaasist loomaaed​​​​​​"

Esietendus 21. aprillil Eesti Noorsooteatri väikses saalis

 

"Klaasist loomaaed" on Tennessee Williamsi 1944. aastal ilmunud poeetiline näidend. Lugu hargneb lahti 1937. aastal suure depressiooni ajal ühes vaeses perekonnas, kuhu kuuluvad ema ja tema kaks täiskasvanud last. Isa on pere juurest lahkunud. Selles loos pole kangelasi, on vaid kolm haavatavat tegelast – Amanda, Tom ja Laura – ning üks väga oodatud külaline Jim. Näeme lugu läbi perepoja Tom Wingfieldi silmade, kes on näidendis jutustaja rollis ja kelle mälupildid meie ees lahti rulluvad. Tennessee Williams annab hääle habrastele tegelastele, püüdes neid mõista ja esindada, püüdes mõtestada nende jõudu, vastupidavust ja sisemist vastupanu. 

Soovituslik alates 16. eluaastast.

 

ETA Tantsukool / Lõpulavastuste õhtu: "18⁰ liiga hektiline" ja “i didn’t know that they were coming”

Esietendus 1. mail Eesti Tantsuagentuuri teatrisaalis

 

"18⁰ liiga hektiline". Lavastusprotsessis tegeleti noori endid kõnetava liikumiskeele otsingutega, kombineerides nende kogemusi erinevates liikumiskeeltes. Tugineti kollektiivsetele loomingulistele lahendustele, mis vaatlesid suure grupi koostoimimist ja erinevate isikupäraste liikumiste koosmõju.

“i didn’t know that they were coming”. Mitmedimensioonilise keha kutsutud ja kutsumata külalised. Kas nad on tuttavad või võõrad? Kas nendega on mugav või palju vähem mugav? Kas nad on kerged ja lõbusad või tõsised ja keerulised? Kes nad on ja kust nad tulevad? Ja kas ma ise olen üldse võõrustaja või külastaja? Täna saan olla see, kelleks end ise loon – tavaline või ebatavaline, korduv või kordumatu, uus või vana keha.

 

Tsirkusestuudio Folie / "Kuidas mind tõlkida"

Esietendus 11. mail KUMU auditooriumis

 

"Kuidas mind tõlkida" on nüüdistsirkuse lavastus tsirkusestuudio Folie grupilt TSIRKOBÄTS. Lavastus on loodud neist päris ehedatest lugudest – mõtetest, muredest, valudest ja rõõmudest –, mis ühe täitsa tavalise (ainulaadselt erilise) teismelise noore pead ja südant täidavad. 

Kuidas siis tõlkida üht sellist noort, kes ühtäkki räägib hoopis teistsugust keelt kui me ise? Millest ta kõneleb, miks nõnda, miks üldse? Kes tõlgiks, kes teaks? Või kas äkki piisaks vaid sellest, kui peatuda, vaikida ja päriselt kuulata?

 

Salme Teater / "Rabbitor"

Esietendus 13. mail Von Glehni Teatris

 

Saara on tavatult laiade teadmiste ning lennuka fantaasiaga tüdruk. Pealtnäha on kõik justkui hästi. Ema, isa, varsti sündiv väikevend, kodu ja kool. Aga mida mõtleb ja tunneb üks väike tüdruk? Võib-olla näeb tema asju hoopis teistmoodi, võib-olla on temal hoopis teistsugune arvamus!?
Kui Saara leiab metsast kentsakalt käituva jänese, saavad alguse suured muutused. Mis on reaalsus ja mis fantaasia? Sõprus ja hoolimine ületavad maailmadevahelise piiri ning päästavad Saara elu.

Soovituslik alates 4. eluaastast.

 

VAT Teater / Foorumetendus: "Vaheaasta"

Esietendus 17. mail Sakala 3 teatrimaja black box'is

 

Tegemist on foorumteatri meetodil põhineva lavastusega, mis võimaldab publikul muuta etenduse kulgu. Lugu räägib tüdrukust, kes lõpetab gümnaasiumit. Loogiline samm oleks kohe astuda ülikooli – eriti veel nii heade hinnetega! Kõigile ootamatult võtab ta aga vastu otsuse lubada endale üks vaheaasta. See aga on edasiste konfliktide alguseks. 

Soovituslik alates gümnaasiumiastmest.

 

Vene Teater / "Mavka. Metsalaul"

Esietendus 25. mail Eesti Vabaõhumuuseumis

 

"Mavka. Metsalaul" on helge ja omapärane lugu vabaduseiha ja argise maaelu kokkupõrkest, mida piiravad reeglid ja ebausk. Volõõnia mets, kus näidendi sündmused hargnevad, sümboliseerib iidset Euroopa mandrit, mis oli kaetud ürgsete tihnikutega, mille servades paiknesid üksikud asulad. Lavastuse puhul on seega tegemist folkloori- ja etnograafilise looga, mille üleeuroopaline universaalsus peegeldub muusikas, kostüümides ja koreograafias.

Soovituslik alates 12. eluaastast. Etendused on eestikeelse sünkroontõlkega.

 

Vene Teater / "Lähme laulupeole!"

Esietendus 31. mail Vene Teatri suures saalis

 

Leelo Tungla raamatu "Naljatilgad lähevad laulupeole" motiividel sündinud lavastus sarjast "Kohtumised lastekirjanikega". Tegu on kuueaastase tüdruku jutustatud rõõmsameelse ja liigutava looga. Pereliikmed hakkavad laulupeole minema, ent näib, et peategelasel Mannil polegi sinna asja, sest ta ei oska laulda. Ometi tahab ta väga koos õdede ja emaga laulupeole minna. Mida tuleks teha, et Manni soov täituks?

Soovituslik alates eelkoolieast. Etendused on eesti ja vene keeles.

 

Vene Teater / "Akuliska redisevaenlane"

Esietendus 8. juunil Vene Teatri väikses saalis

 

Bjørn F. Rørviku raamatu põhjal sündinud lavastus sarjast "Kohtumised lastekirjanikega". Lavastuses kõlavad tõeliselt lastepärased ja heatahtlikud lood. Lõbutsedes seisavad peategelased Rebane ja Põrsas silmitsi oluliste küsimustega, nagu kuidas tülitseda, milliseid soove esitada ja kuidas raskes olukorras sõpra toetada. Lisaks fantastilistele ja naljakatele loomadele jagub Rørviku tekstis ruumi nii pöörasele sõnamängule kui ka naljakatele keelelistele "apsakatele".

Soovituslik alates 3. eluaastast.

 

Eesti Noorsooteater / "Hingest ja südamest"

Esietendus 2. juulil Tapa raudteejaama hoones

 

Kuidas rääkida armastusest? Ja miks me sellest üldsegi räägime, kui näib olevat niigi selge, et armastusi on lugemata palju ning minu armastus ei pruugi olla sinu armastus? Kuidas, kui üldse, leiame ühise mõõdu?

Noorsooteatri suvelavastuses kohtuvad õhtuses raudteejaamas Tammsaare lugude tegelased – mõned neist esmakordselt –, et rääkida armastusest just nii, nagu oskavad ainult nemad. Ja saavad üürikeseks kokku kaks telge: olevikuline ja igavikuline.

Soovituslik alates 15. eluaastast.

 

Iloni Imedemaa / "Oskar ja asjad"

Esietendus 8. juulil Iloni Imedemaal

 

See on lugu ühest väikesest poisist Oskarist, kes peab pika suvevaheaja veetma vanaema juures ilma maailma parima meelelahutaja, nutitelefonita. Suur igavlemine viib aga Oskari huvitavasse fantaasiamaailma, kus üks puutükk võib olla telefon ja veel selline, millega saab helistada vanaema asjadele. Nii saamegi loos tuttavaks erinevate esemete hingeeluga. Suvi vanaema juures võib olla tõeliselt seiklusrikas ja põnev ka nutitelefonita, kui saad elada asjade uskumatute lugude keskel, olla nende abistaja, reisikorraldaja või lihtsalt kuulaja.

Soovituslik alates 5. eluaastast.

 

TEMUFI / "Suur Boy ja Väike Boy"

Esietendus 20. juulil Uueveski puhkealal

 

Kogu suguvõsa suvelavastus "Suur Boy ja Väike Boy" on dramatiseering saksa kirjaniku James Krüssi jutustusest "Mina ja minu vaarisa". Peategelaseks on Helgolandi saarel elav 10-aastane poiss, keda kutsutakse Boy'ks. Kuna tema õed on leetrites, tuleb tal veeta nädal mõned tänavad kodumajast eemal, vanaema ja tolle 84-aastase isa ehk oma vaarisa juures, keda hüütakse samuti Boy'ks. Väike Boy ja Suur Boy on oma vanusevahest hoolimata suured sõbrad ja lugude vestjad. Mõlemal on teineteisele pakkuda kas midagi uut või unustatud vana. Seitsme päeva jooksul fantaseerivad nad maailma keeltest, sõnade tekkimisest, luuletamisest ja millest kõigest veel.

Soovituslik alates 5. eluaastast.

 

Noore vaataja teatri lavastused, mille etendusi saab tellida, leiad Eesti Teatri Agentuuri kodulehe kaudu. 

 
 
 

UUED HARIDUSPROGRAMMID JA ÜRITUSED

 

"Loomade karneval"

20. aprillil ja 6. mail Rahvusooperis Estonia

 

"Loomade karneval" on täiesti uutmoodi lahendusega lavastus Estonias, sest laval on koos nii tantsijad, muusikud kui ka publik ja seda kõike selleks, et lapsed näeksid lähemalt artiste ning tekiks hea ja mugav õhkkond.

Camille Saint-Saënsi fantaasiarikkast süidist "Loomade karneval" on saanud üks tuntumaid, armastatumaid ja südantsoojendavaid teoseid. Kuulajate ette manatakse lustakad muusikalised pildid kuninglikust lõvist, nokkivatest kanadest, kihutavatest antiloopidest, sulistavatest kaladest ja teistest toredatest loomadest.

Soovituslik alates 3. eluaastast.

 

Kohtumised näitleja ja nukkudega

20. aprillil ja 16. mail Eesti Noorsooteatris

 

Nukuteatrimuuseumis saab kohtuda Eesti Noorsooteatri näitlejate ja nende nukurollidega.

Kohtumisel avanevad mitmed teatrielu saladused – näitleja tutvustab nii oma eesriidetagust kui ka lavapealset tööd ning näitab nukke, kellega ta lavastustes on mänginud. Kuulda saab iga nuku sünniloost, eripäradest, iseloomust ja lavateest.

Osalema on oodatud nii alg- ja põhikooli kui ka gümnaasiumigrupid. Kohtumist viib läbi üks näitleja koos oma nukkudega. Kohtumise lõpus saavad osalejad esitada näitlejale küsimusi. 

 

"Kontsert kõige pisematele"

21. aprillil, 6. ja 27. mail ning 3. juunil Rahvusooper Estonias

 

Võttes eeskuju maailma suurtest ooperiteatritest, korraldab Rahvusooper Estonia beebikontserte, kuhu on oodatud väikelapsed vanuses 0 kuni 3. Muusikute esituses kuuleb klassikalise muusika pärle, mis sobivad hästi nii esimese kontserdielamuse saamiseks beebidele kui ka nautimiseks lapsevanematele.

Soovituslik lastele vanuses 0 kuni 3. 

 

"Mängult või päriselt"

25., 27. ja 28. aprillil Vanemuise väikses majas

 

Vanemuise teatri ja Tartu Ülikooli loodusmuuseumi koostööprojekt.

Vahel ei olegi nii lihtne teha vahet, mis on mängult ning mis päriselt. Teatris mängitakse iga päev ja nii, nagu mänguski, on ka teatris omad reeglid. Teatritunnis õpitakse koos Kollaste Kassidega, kuidas on kombeks teatris käituda, tutvutakse saaliga, astutakse lavale ja ka lava taha. 

Aga kuidas on päriselt? Seda vaadatakse koos loodusmuuseumis! Loodusmuuseumi tunnis uuritakse päris loomariiki. Vaadatakse, millised loomad kõnnivad nagu baleriinid või kuidas näeb välja Eesti looduses elav "kollane kass". Luustiku põhjal püütakse ette kujutada, milline näeb välja kääbusvaal, ning jälgitakse elavnurgas eksootilisi lemmikloomi.

Soovituslik lasteaiaealistele. 

 

Loominguline õppepäev õpetajatele ja huvijuhtidele

26. aprillil Tartu Loomemajanduskeskuses

 

Ilieh teater ja etenduskunstide koolituskeskus pakub eriilmelisi koolitusi haridustöötajatele. Õpetajatele ja huvijuhtidele suunatud loominguline õppepäev sisaldab lavastuse "Siis-siin-seal" etendust, millele järgneb arutelu, kus tutvustatakse muu hulgas võimalusi, kuidas lastega nähtust rääkida. Samuti toimub õppepäeva raames kaks koolitust: "Tants ainetundide mitmekesistajana" (koolitaja Heili Lindepuu) ja "Häälekool" (koolitaja Jaanus Tepomees).

 

"Kuidas mõista ooperit"

30. aprillil Rahvusooper Estonia restoranis

 

"Kuidas mõista ooperit" toob osalejateni ooperi kui žanri sünniloo ning uurib lähemalt selle muutumist ajas. Kohtumistel vastatakse küsimustele, millest koosneb üks konkreetne ooperietendus ning mida on vaja etenduse lavaletoomiseks. Heli- ning visuaalsete näidetega luuakse kaasahaarav ning huvitav ringkäik ooperi telgitagustesse.

 

"Koolipäev teatris"

9., 10. ja 16. mail Vanemuise suures majas

 

Koolipäev Vanemuise teatris sisaldab kolme ainetundi ja väikest ekskursiooni teatrimajas.

Kirjandus – kirjanduse tunnis tutvustatakse huvitavaid fakte teatriajaloost. Räägitakse ajast ja inimestest, neist, kes on teatri sünnile kaasa aidanud, seda loonud ja kujundanud.

Kehaline kasvatus – õpitakse tundma klassikalise balleti põhipositsioone, jagatakse teadmisi balletiajaloost ja tänapäevast.

Füüsika – teemaks on optika: valguskiir, valguse murdumine, värvusspektrid ja muu läbi teatritöö prisma. Tundi viib läbi füüsikaõpetaja Enn Ööpik, tehnikat liigutavad Vanemuise heli- ja valgusmeister.

 

Sõltumatu Tantsu Lava kvääriteemalised töötoad

10., 21., 28. mail ja 4. juunil Sõltumatu Tantsu Laval ja mujal
 

Sõltumatu Tantsu Lava ootab noori kvääriteemalistesse tasuta töötubadesse. Töötoad on osa rahvusvahelisest projektist "Performing Arts for the Next Generation" (P.A.N.G), mille lõpp-tulemusena loovad noored koostöös koreograafi Rene Kösteriga oma täispika lavastuse. Kõigist töötubadest võib osa võtta ilma eelnevate teadmisteta.

Järgmisena toimub 10. mail Sõltumatu Tantsu Laval töötuba "P.A.N.G: kuidas kväärida liikumist?", mida juhendab tantsukunstnik Üüve-Lydia Toompere. Noortele õpetatakse, kuidas kväärida oma liikumistehnikat ning avastada midagi teistsugust enda kehakasutuses – äärmuseid, kummalisust, vastandumist või muud, mis parajasti inspireerib.

Soovituslik alates 13. eluaastast.

 

Muuseumimäng "Nukuteater muinasjutus"

10. mail Nukuteatrimuuseumis

 

Muuseumimängus sisenetakse salapärasesse muinasjutumaailma, kus lennatakse seitsme maa ja mere taha ning kohtutakse muinasjututegelastega. Logopeediga koostöös valminud mäng arendab lapse kõnet, loovust ning käelisi oskusi. Kohtudes muuseumis olevate teatrinukkudega ja kuulates nendega seotud muinasjutte, areneb lapse tähelepanu, kõnest arusaamine ja kuulamisoskus. Muinasjututegelaste uurimine, kirjeldamine ning võlusõnade kordamine mitmekesistab lapse sõnavara ning hääldusoskust.

Soovituslik lastele vanuses 5 kuni 7.

 

"Vai-vai vaene Vargamäe" ukrainakeelse sünkroontõlkega

10. mail Vene Teatris ja 20. mail Ugala Teatris

 

10. ja 20. mail saavad ukraina lapsed vaadata Ugala Teatri publikumenuka lastelavastuse "Vai-vai vaene Vargamäe" etendust ukrainakeelse sünkroontõlkega. Ukrainlastele on etendused tasuta, ent neid saab külastada ainult eelregistreerimisega. Registreerimiseks palutakse ühendust võtta Ugala Teatri kassaga.

"Vai-vai vaene Vargamäe" on muusikaline rännak läbi värvide, nalja ja pisarate. Aga mis põhiline – iga laps teab, ka kõige väiksemgi, et meie elupäevadel pole mingit mõtet, kui puudub armastus. Kallistage ja laske end kallistada. Siis ei lähe ilm hukka.

Soovituslik alates 7. eluaastast.

 

NB! Ukraina noori oodatakse 20. aprillil ja 4. mail vaatama ka Ugala Teatri muusikali "Once", kus pakutakse neile enne etendust paberil ukrainakeelset sünopsist.

 

"Kuidas mõista balletti"

11. mail Rahvusooperis Estonia

 

Haridusprojekt "Kuidas mõista balletti" on mõeldud gruppidele, kes tulevad esmakordselt vaatama balletti. Ühe tunni vältel keskendutakse küsimustele, mis on ballett, milline on antud balleti ajalooline taust ja kuidas seda mõista. Mida tuleks balletti vaadates jälgida, milline on selle balleti esteetika, kostüümid, dekoratsioonid ning milline on Eesti Rahvusballeti tantsija elu?

Soovituslik alates 10. eluaastast.

 

Ekskursioon Nukuteatrimuuseumis

14. mail Nukuteatrimuuseumis

 

Nukuteatrimuuseumis rännatakse ajas tagasi eesti nukuteatrikunsti algusse, kuulatakse Nukuteatri esimese kunstilise juhi Ferdinand Veike elu- ja loomelugu ning külastatakse Ajamasinat. Tutvutakse kunstiliste juhtide, peakunstnike, lavastuste kui ka väljapaistvate teatrinukkudega ning vaadatakse haruldasi eksponaate. Lisaks saab kõndida seitsmemeetrise nuku pea kohal, näha isuäratavat butafooriat ning kehastuda nukunäitlejaks: igal ekskursioonil saab proovida, kuidas panna liikuma lauanukk, varrasnukk, käpiknukk ning marionett.

 

"Punamütsike ja seitse pöialpoissi"

15. ja 29. mail Rahvusooperis Estonia

 

"Punamütsike ja seitse pöialpoissi" on üheosaline õppeprojekt 4- kuni 10-aastastele lastele, kes saavad algusest lõpuni kaasa teha ühe lavastuse sünniloos. Projekti eesmärk on läbi lõbusa mängu harida ja kasvatada muusikateatrile uut publikut. Haridusprojektis kõlab tuntud muusika ooperitest ja ballettidest.

 

Rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff

25. kuni 28. maini Eesti Noorsooteatris, Kanuti Gildi SAALis, Sõltumatu Tantsu Laval ja KUMU auditooriumis

 

Rahvusvaheline visuaalteatrifestival Tallinn Treff toimub alates 2007. aastast ning seda veab eest Eesti Noorsooteater. Festivalist on kujunenud kaasaegse nuku-, objekti-, materjali-, füüsilise ja multimeediateatri kohtumispaik, mis otsib inspireerivat dialoogi sisu ja vormi, traditsioonide ja uuenduste vahel.

Programm on koostatud nii, et sealt võib leida ja kokku panna erinevaid alaprogramme: lastele, noortele ja täiskasvanutele, spetsiifiliste visuaalteatri liikide huvilistele. Publiku ette jõuab 17 lavastust ja visuaalteatriga seotud aktsiooni, neist 4 Eestist ja 13 mujalt Euroopast (Saksamaa, Itaalia, Norra, Taani, Belgia, Holland, Iisrael; Inglismaa, Sloveenia), 7 lastele ning 10 noortele ja täiskasvanutele.

 

TEATED

 

Teatrisäde kooli – kuidas rääkida õpilastega teatrist?

 

Maikuus korraldab ASSITEJ Eesti Keskus üldhariduskoolide õpetajatele tasuta kahepäevase täiendkoolituse "Teatrisäde kooli – kuidas rääkida õpilastega teatrist?".

Koolitus annab Eesti üldhariduskoolide emakeeleõpetajatele, klassiõpetajatele, huvijuhtidele ja teistele huvilistele esmased oskused, kuidas koos õpilastega pärast etenduse külastust nähtut analüüsida. 

Koolitus "Teatrisäde kooli!" koosneb kahest seminaripäevast. Esimene neist toimub 5. kuni 26. maini erinevates maakonnakeskustes: Tallinnas, Tartus, Valgas, Pärnus, Narvas ja Hiiumaal Paladel. Koolituse teine, temaatiliste ettekannetega päev toimub Tallinnas, Rahvaülikooli ruumides 9. juunil. Sellel päeval on võimalik osaleda ka veebiülekande teel.

Loe pikemalt ASSITEJ Eesti keskuse kodulehelt.

 

Märtsis tähistati noore vaataja teatri päeva ning anti välja Väikese Printsi auhind

 

20. märtsil tähistati ülemaailmset noore vaataja teatri päeva "Vii laps teatrisse juba täna!". Koos traditsioonilise noore vaataja teatri päeva läkitusega avaldati sedapuhku sõnumid Ukraina ja Iraani lastelt.

Rahvusvahelise noore vaataja teatri päeva raames kuulutati välja ka Väikese Printsi tunnustusauhinna laureaat. Auhind anti pidulikult üle 21. märtsil pärast "Apelsinitüdruku" etendust lavastajale ja näitlejale Taavi Tõnissonile Eesti Noorsooteatris. Väike Prints väärtustab teatritegijate tähelepanelikku, hoolivat, loominguliselt julget ja ausat suhet noorde vaatajasse.

Loe pikemalt ASSITEJ Eesti keskuse kodulehelt.

 

Piip ja Tuut Teater avab Hiiumaal uue mängupaiga

 

Piip ja Tuut tähistavad sel aastal 25. lavajuubelit nii siin- kui ka sealpool merd. Nimelt seab Piip ja Tuut Teater keset suve end sisse Hiiumaal, Viscosa Kultuuritehase uues suvesaalis. 8.juulist kuni 6.augustini mängitakse kokku kuut erinevat lavastust peredele ja täiskasvanutele. Pool teatri repertuaarist on kuuks ajaks Kõrgessaares vaatamiseks välja pandud.

Rohkem infot leiab peagi Piip ja Tuut Teatri kodulehelt.

 
 
 
 
 
 

Eesti Teatri Agentuur

Telliskivi 60a–9, 10412 Tallinn | 6282 342 | info@teater.ee

 

ASSITEJ Eesti Keskus

Toom-Kooli 13, 15186 Tallinn | 5058876 | assitejeesti@gmail.com